Hakkımızda

Sizin için hızlı çözümler üretiyoruz.

image

Özler Yumurta; 1960 yılında Manavgat bölgesinde markaya ismini veren Yusuf ÖZ tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta parakende ağırlıklı olan pazar tercihi turizm ve tesisleşmenin artmasıyla horeca kanalına yönelmiştir.
Globalleşen dünyada değişen pazar ve müşteri profillerinde her geçen gün kendini yenileyen firmamız yönetimi üçüncü kuşağın devralmasıyla ürün portföyünü geliştirerek ev dışı tüketim sektöründe yerini almıştır.
Tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana anlayışımız; sürekli değişen pazar ve müşteri profillerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve hizmette sürekliliği hedef alarak hijyen şartlarına uygun ürünleri tedarik edip, müşteri taleplerini zamanında karşılamaktır.

MİSYON
Yarım asırlık tecrübe ile hizmette kaliteyi en üst safhada sunarken gıda güvenliği yönetim şartlarına uyarak, hijyen ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine prensip edinen firmamız, müşterilerine güvenilir, etkin zamanda, temiz ve soğuk zincir kırılmadan profesyonel lojistik ağıyla hizmetini sürdürmektir.

VİZYON
Dünya turizminin başkentlerinden biri olan Antalya’mızın tüm turistik tesis ve tatil köylerinin ihtiyaçlarını güven ve fayda gözeterek gıda güvenliği yönetim şartlarına uygun olarak karşılamak.

Hakkımızda

Misyonumuz
Vizyonumuz

image
image
image

YARIM ASIRLIK TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

60 YILLIK

TECRÜBE

Kalite ilkelerimiz

image

1-Müşteri odaklı çalışmak,
2-Müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak hizmet vermek,
3-Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
4-Kalitemizden ödün vermeden maliyetlerimizi minimize ederek rekabet gücümüzü artırmak,
5-Toplam Kalite Yönetimi politikamız doğrultusunda, kalite ve hizmette sürekliliği hedef alarak, çalışanlarımızı hijyen ve sanitasyon konusunda sürekli eğiterek insan ve çevre sağlığını ön planda tutmak, gıda güvenliği yönetim şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeler yaparak her koşulda kaliteden ödün vermemek.