image

Manavgat-Antalya

+90 (242) 746 68 94

ozler@ozleryumurta.com.tr

image

Özler Yumurta

Hoşgeldiniz
image

Özler Yumurta; 1960'lı yıllarda Manavgat-Alanya-Gazipaşa bölgesinde markaya ismini veren Yusuf ÖZ tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta market ağırlık olan pazar tercihimiz,85'lİ yıllarda turizmin ve tesisleşmenin artmasıyla turistik tesislere ve işletmelere kaymıştır.Yaklaşık 50 yıl Manavgat-Alanya-Gazipaşa bölgesinde müşterilerine hizmet vermiştir. Şuan ki müşteri portföyümüzü Manavgat-Serik-Belek-Kundu-Antalya(merkez) ve Kemer'e kadar olan market,turistik tesis ve tatil köyleri oluşturmaktadır.

Tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana anlayışımız;sürekli değişen pazar ve müşteri profillerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti,kalite ve hizmette sürekliliği hedef alarak hijyen şartlarına uygun ürünleri tedarik edip, müşteri taleplerini zamanında karşılamaktır.

Bu Alanda Uzmanız

underline
image
image
image
image
image
Misyonumuz
Özler Yumurta olarak yarım asırlık tecrübe ile hizmette kaliteyi en üst safhada sunarken gıda güvenliği yönetim şartlarına uyarak,hijyen ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine misyon edinen firmamız,müşterilerine güvenilir,etkin zamanda,temiz ve soğuk zincir kırılmadan profesyonel lojistik ağıyla hizmetini sürdürmektedir.
Vizyonumuz
Özler Yumurta olarak Türkiye'de turizmin başkenti olan ve Türkiye ekonomisine yılda 25 milyar dolara yakın katkı sağlayan Antalya'mızın tüm turistik tesis ve tatil köylerinin ihtiyaçlarını güven ve fayda gözeterek gıda güvenliği yönetim şartlarına uygun olarak karşılamak.
devamı
image

Bu Yolda Her Adımda Samimi Ve Özel Destek

+90 (242) 746 68 94

Sunduğumuz Hizmetleri Keşfedin

image
image

Turşu

image
image

Organik Yumurta

image
image

Yumurta

image
image

Zeytin

image

Sizden Gelenler

underline
image image

Güvenilir hizmet

ŞerifBoyutgraf

image image

Kaliteli ve taze

OrhanBilg. Müh.