×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

BİZ KİMİZ?

Özler Yumurta; 1960'lı yıllarda Manavgat-Alanya-Gazipaşa bölgesinde markaya ismini veren Yusuf ÖZ tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta market ağırlık olan pazar tercihimiz,85'lİ yıllarda turizmin ve tesisleşmenin artmasıyla turistik tesislere ve işletmelere kaymıştır.Yaklaşık 50 yıl Manavgat-Alanya-Gazipaşa bölgesinde müşterilerine hizmet vermiştir. Şuan ki müşteri portföyümüzü Manavgat-Serik-Belek-Kundu-Antalya(merkez) ve Kemer'e kadar olan market,turistik tesis ve tatil köyleri oluşturmaktadır. Tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana anlayışımız;sürekli değişen pazar ve müşteri profillerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti,kalite ve hizmette sürekliliği hedef alarak hijyen şartlarına uygun ürünleri tedarik edip, müşteri taleplerini zamanında karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Kurumumuz Turizm, Okullar, Hastaneler, Kamu Kurumları gibi bir çok farklı sektörde hızlı ve güvenilir sevkiyat ilkelerine bağlı tedarik zinciridir.

MİSYONUMUZ

300 ün üzerinde farklı referansımızın ihtiyaçlarını güven ve fayda paydalarını gözeterek uzman ekip, profesyonel lojistik hizmeti ve etkin zaman yönetimi ile karşılamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ant Özler olarak önceliğimiz müşterilerimize ürünleri en sağlıklı şekilde iletmektir. Son teknolojiye uygun saklama ve depolama sistemleriyle hem ürünlerimizde hem hizmetlerimizde en üstün kaliteyi hedefledik. Sağlık, hijyen, üstün hizmet ve kalite bizim vazgeçilmezimizdir.

SOSYAL SORUMLULUK

Ant Özler olarak Antalya'nın gelişmesine katkı sağlayan tüm organizasyonlarda yerimizi almaktayız ve bu süreci devam ettirmek ilkelerimiz arasındadır.

BİZE ULAŞIN

Adres bilgimiz, irtibat numaralarımız ve siparişleriniz için... !

TOP